Loading
 

Hakkımızda

1993 yılında Mehmet Çimen tarafından Konya’da kurularak iki araç ile hayatına başlayan CMN Group Rent A Car, bugün Türkiye’nin 75 noktasında kurumsal firma ve personellerine özellikli hizmet veren, yenilikçi çözümleriyle sektörüne öncülük eden, günlük ve kısa dönem araç kiralamasında uzmanlaşmış araç kiralama firmasıdır. 

2007 yılında fark yaratan  Konya merkezli şirketimizde Türkiye'de sayılı Konya'da ilk ve tek lüx araç kiralama başlatan şirketimiz, müşterililerin özellikli hizmet ile buluşmasını sağlanmıştır. Bu sayede ayrıcalıklı hizmet çeşitliliği, hizmet kalitesi, araç filosu, müşteri memnuniyeti, konularında hızla gelişme sağlayarak, günlük ve kısa dönem araç kiralamada büyük başarıya ulaşmıştır. Hedefimiz sürekli yenilikçi çalışmalarımız ve müşteri odaklı yaklaşımlarımızla, haklı başarımızı en yüksek müşteri memnuniyeti ile korumaktır.

Araç kiralama ile ilgili ülkemiz ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Gururla yarattığımız markamızı, yenilikçi ve rekabetçi projelerimiz, sürekli gelişim hedefimizle, yakın gelecekte yurtdışında da ülkemizi temsil etmek için araştırma ve çalışmalarımız devam etmektedir.