Loading
 

Ek Hizmetlerimiz


Dilerseniz ek ücretler karşılığında, Adresinize vale hizmeti, Bebek koltuğu, Ek sürücü, Kış lastiği, Kapsamlı ek sigorta ve GPS Navigasyon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.  

Adrese Teslim

Seçilen ofisin, 15 km'lik ilçe sınırları içerisinde, belirttiğiniz adrese, çalışma saatleri içerisinde araç teslim edilir. Aynı gün içerisindeki rezervasyonlarda, araç teslim hizmetinizin kesin onayı, ilgili ofis tarafından aranarak verilecektir.

Adresten İade

Seçilen ofisin, 15 km'lik ilçe sınırları içerisinde, belirttiğiniz adresten, çalışma saatleri içerisinde araç iade alınır.

Mini Hasar Sigortası Eko

Araçta 750 TL' ye kadar oluşan maddi hasarları,müşteri yazılı beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır.

Mini Hasar Sigortası Orta

Araçta 1500 TL' ye kadar oluşan maddi hasarları,müşteri yazılı beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır.

Mini Hasar Sigortası Lux

Araçta 2000 TL' ye kadar oluşan maddi hasarları,müşteri yazılı beyanı ile polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır.

İhtiyari Mali Mesuliyet

Zorunlu mali mesuliyet sigortasına ilave olarak, üçüncü şahıslara karşı maksimum 100.000 TL tutarında güvence sağlar.

Lastik,Cam,Far Sigortası

Araçtaki standart kasko, lastik, cam ve farlara verilen hasarları kapsamamaktadır. Bu sigorta ile lastik,cam,far hasarları da teminat altına alınmaktadır. 1 adet hasar için geçerlidir.

Ferdi kaza sigortası

Sürücü ve araç içindeki yolcuları sigorta limitleri dahilinde güvence altına alır.

Ek Sürücü

Aracı kullanacak her sürücü sözleşmede olmalıdır. Aksi taktirde sigorta ve sözleşme koşulları geçersiz kalır

GPS Navigasyon

Trafikte daha az zaman harcayarak, yönünüzü bulmak için navigasyon cihazı kiralayabilirsiniz.

Çocuk Koltuğu

Yasalara göre 36 kg altındaki çocuklar için araçlarda çocuk koltuğu kullanmak zorunludur.

Güvence Paketi

Rezervasyonunuzun alış saatinden önce talep edildiği taktirde, ücret kesintisi olmadan iptal edilmesine olanak sağlar. Ayrıca aracı rezervasyon bitiş tarihinden önce iade ederseniz, yeniden hesaplanan kiralama ücreti sonrasındaki fazla tahsilat tarafınıza iade edilecektir.


Rezervasyon için tıklayınız.

0332 236 5179 / 0530 113 4242
rezervasyon@cmngroup.com.tr